Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Lumino City debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

Ciekawa przygodówka trafiła na smartfony i tablety.

Miało być we wrześniu, ale jest dopiero teraz. Po nieoczekiwanym poślizgu developerzy z niezależnego studia State of Play Games wypuścili dzisiaj mobilną wersję swojej przygodówki Lumino City, która w grudniu ubiegłego roku ukazała się na PC.

Gra jest bezpośrednią kontynuacją wydanego w 2011 roku Lume, w którym użytkownicy pomagali Lumi w odnalezieniu jej dziadka. Szybko okazało się jednak, żę bohaterom nie było dane długo nacieszyć się sobą, bo starszy pan został porwany. Dziewczyna rusza więc z misją ratunkową.

Akcja przygodówki toczy się w dużej mierze w tytułowym mieście. Metropolia naszpikowana została różnego rodzaju zagadkami, które użytkownicy muszą rozwiązać. Mają one rozmaity charakter – na przykład w jednej trzeba znaleźć przycisk obracający dany dom do góry nogami. Całość okraszona jest miłą dla oka oprawą graficzną.

Lumino City można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcja wyceniona została na 4,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy gra kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem.

Lumino City - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje