Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Lost Socks: Naughty Brothers z konkretną datą premiery

Reklama

Gra ukaże się na początku marca.

Lost Socks: Naughty Brothers to najnowszy projekt opracowywany przez developerów ze studia Nerf Game. Jego przedstawiciele kilka dni temu ujawnili dokładną datę premiery gry, która powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych.

Produkcja wyróżniać się będzie nietypowymi bohaterami, których losy będą śledzić użytkownicy. A to dlatego, że pokierują… w skarpetą. Tak, dobrze przeczytaliście. Brat protagonisty zaginął i ten postanawia ruszyć na jego poszukiwania.

Mechanizmy rozgrywki zawierać mają elementy znane z endless-runnerów. Postać poruszać się będzie automatycznie, a nasze działania sprowadzą się do wciskania w stosownych momentach odpowiednich przycisków. Dzięki temu bohater będzie omijał różnego rodzaju przeszkody i walczył z napotykanymi przeciwnikami.

Wśród tych ostatnich nie zabraknie silniejszych od pozostałych oponentów bossów. W starciu z nimi protagonista nie będzie jednak bezbronny – na swoim wyposażeniu znajdzie różnorodną broń palną, za pomocą której będzie mógł też niszczyć elementy otoczenia. Oczywiście w trakcie rozgrywki znajdziemy coraz mocniejszy arsenał. W sumie przygotowywana przez autorów kampania fabularna składać ma się z 30 zróżnicowanych poziomów.

Z informacji ujawnionych przez twórców wynika, że Lost Socks: Naughty Brothers ukaże się 2 marca na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą iOS. W planach jest też wersja na sprzęt z Androidem, ale jego data premiery na razie nie jest znana. Sama produkcja będzie tytułem pełnopłatnym.

Poniżej znajdziecie jego najnowszy zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje