Reklama

Logiczne Deus Ex GO nareszcie zadebiutowało

Kolejna odsłona słynnej serii od Square Enix.

Hitman GO – gra logiczna oparta na przygodach Agenta 47 – okazało się na tyle dużym sukcesem, że Square Enix postanowiło kuć żelazo póki gorące. Jakiś czas później światło dzienne ujrzała odsłona cyklu oparta na Tomb Raiderze, a właśnie dzisiaj na urządzeniach mobilnych pojawiła się kolejna część, tym razem na podstawie Deus Ex.

Podstawowy koncept rozgrywki nie uległ zmianie. Zabawa toczy się w turach, a zadaniem jest dotarcie z jednego punktu mapy na drugi. Przejmujemy kontrolę nad Adamem Jensenem – głównym bohaterem Buntu Ludzkości i nadchodzącego Rozłamu Ludzkości.

Reklama

Całość dopasowano do głównych założeń serii Deus Ex. Tak więc mamy więc skradanie się do przeciwników, a także hakowanie różnego rodzaju urządzeń i łamanie zabezpieczeń. Nie zabrakło też możliwości korzystania z cybernetycznych wszczepów protagonisty.

Do tego dochodzi edytor, który pozwala na tworzenie własnych poziomów. Warto zaznaczyć, że takie narzędzie pojawia się w logicznym cyklu firmy Square Enix po raz pierwszy. Oczywiście przygotowanymi etapami możemy dzielić się z innymi użytkownikami.

Deus Ex GO nabyć można za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. W obu wspomnianych usługach produkcję wyceniono odpowiednio na 4,99 euro oraz 20,99 zł. Poniżej obejrzeć można najnowszy zwiastun gry.

Deus Ex GO - pobierz z App Store

Deus Ex GO - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje