Reklama

Little Big Adventure 40% taniej na iOS i Androidzie

Teraz już nie wypada wam nie zapoznać się z pierwszą częścią przygód Twinsena.

Little Big Adventure to przygodówka stworzona przez Adeline Software International i wydana w 1994 roku przez Electronic Arts na PC, a potem też pierwsze PlayStation. Sterujemy w niej Twinsenem, który może przejść w jeden z czterech trybów zachowania. Może zachowywać się normalnie w trybie Normal, szybko biegać i skakać w trybie Athletic, walczyć zataczając się w trybie Aggressive i skradać w trybie Discreet.

Gra cechuje się możliwością nieliniowej eksploracji terenów planety Twinsun (tak, nazywa się prawie tak samo jak główny bohater), zamieszkałą przez cztery rasy: Quetch, czyli ludzie z kucykami z tyłu głowy, kuliste Sphero, Grobo przypominające antropomorficzne słonie oraz Rabbibunny, wysokie królikopodobne stworzenia. Świat stworzony na potrzeby Little Big Adventure jest więc całkiem oryginalny i - co najwazniejsze - pełen wyjąkowego klimatu. Nie zawiedzie was też świetna fabuła i dodatkowe zadania. Wizualnie nie robi dziś już takiego wrażenia jak kiedyś, ale pod tym względem bardzo przyzwoicie się zestarzała - grafika nie stanowi więc bariery pomiędzy nowymi graczami a grą sprzed, jakby nie liczyć, dwudziestu lat.

Reklama

Little Big Adventure dostępne jest teraz w AppStore i Google Play za 40% mniej, czyli za nieco ponad 11 złotych. To świetna okazja, żeby nadrobić zaległość lub z nostalgią powrócić do tego klasycznego tytułu.

Little Big Adventure - pobierz z App Store

Little Big Adventure - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy