Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

LITRON już dostępne

Reklama

Nowa gra polskiego studia.

Należące do rodzimego Techlandu studio ShortBreak wypuściło swój nowy projekt przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych. jest nim LITRON – wymagająca sporej zręczności gra logiczna, która nawiązuje do produkcji z lat 80. ubiegłego wieku.

Tytuł czerpie garściami ze Snake’a, a wśród swoich inspiracji twórcy wymieniają również kultowy film „Tron”. Zadaniem graczy jest dotarcie kierowanym punkcikiem do celu, którym jest znajdujące się na drugim krańcu planszy światło symbolizowane przez biały kwadracik.

Nie jest to jednak takie proste, bo mapy usiane są różnego rodzaju przeszkodami. Aby sobie z nimi poradzić, trzeba nieraz pogłówkować i wykazać się zręcznością. W sumie developerzy przygotowali 60 rozmaitych poziomów, a na każdym z nich panują odmienne zasady rozgrywki. Gra okraszona jest również oprawą graficzną w stylu retro, która budzi skojarzenia z produkcjami wydanymi w latach 80. ubiegłego wieku.

LITRON oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że można grać za darmo, choć trzeba się liczyć z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Na chwilę obecną nie wiadomo czy gra kiedykolwiek pojawi się na iUrządzeniach. Poniżej znajdziecie jej zwiastun opublikowany z okazji premiery produkcji.

LITRON - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje