Reklama

Limbo nareszcie dostępne na Androidzie

Kultowa gra niezależna pojawiła się na mobilnym systemie Google’a.

Limbo bez wątpienia należy już do produkcji kultowych. Stworzona przez niezależne studio PlayDead produkcja ukazała się najpierw na Xboksie 360, by później trafić na pozostałe platformy sprzętowe. Właśnie pojawiła się na kolejnej – tytuł ukazał się bowiem na urządzeniach z Androidem.

Dla niewtajemniczonych – Limbo jest czarnobiałą platformówką, w której gracze wcielają się w chłopca szukającego swojej siostry. W trakcie zabawy użytkownikom przyjdzie rozwiązać wiele zagadek, starając się jednocześnie przetrwać w walce z potworami pokroju ogromnych pająków. Produkcja charakteryzuje się wysokim poziomem trudności, ale mimo to cieszy się niesłabnącą popularnością.

Reklama

Wersja przygotowana na Androida posiada – tak jak wydanie na iOS – sterowanie przystosowane do możliwości ekranów dotykowych. Grać jednak można z wykorzystaniem padów (podłączanych poprzez Bluetooth).

Limbo można kupić w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie platformówka kosztuje 18,07 zł. Posiadacze iUrządzeń mogą z kolei nabyć grę za pośrednictwem AppStore, gdzie wyceniono produkcję na 4,99 euro.

Limbo - pobierz grę z App Store

Limbo - pobierz grę z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama