Reklama

Lifeline… dostępne za darmo!

Niestety tylko na iOS.

Developerzy z niezależnego studia 3-Minute Games przygotowali bardzo ciekawą ofertę. Za darmo udostępnili jedną ze swoich produkcji, a mianowicie wydane w ubiegłym roku Lifeline… Poza tym obniżono cenę bezpośredniej kontynuacji.

Tytuł jest tekstówką, co oznacza, że rozgrywka sprowadza się do czytania dużej ilości tekstu. Gracz otrzymuje kolejne komunikaty (wyświetlane w formie powiadomień na ekranie smartfona, tabletu lub inteligentnego zegarka), które opisują bieżącą sytuację głównego bohatera. Dostarczane są one przy tym w czasie rzeczywistym, co oznacza, że na kolejną wiadomość trzeba nieraz poczekać nawet kilka prawdziwych godzin.

Reklama

W trakcie zabawy należy też podejmować decyzje, które wpływają na dalszy przebieg przedstawionej przez twórców historii. Głównym bohaterem produkcji jest Taylor, który jako jedyny ocalał z katastrofy statku kosmicznego. Maszyna rozbiła się na obcym księżycu. Użytkownicy muszą pomóc mu w przetrwaniu w nieznanym i groźnym miejscu.

Przez określony czas (niestety nie wiadomo, jak długi) Lifeline… w wersji na iOS można pobrać za darmo za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Promocja związana jest z najnowszą aktualizacją gry, która przynosi ze sobą dodatkową historię opowiadającą o grupie elitarnych żołnierzy marines, którzy zostają wysłani na księżyc w celu zbadania pewnych dziwnych wydarzeń.

Ponadto przeceniono również spin-off produkcji o podtytule Silent Night oraz jej bezpośrednią kontynuację (osadzoną jednak nie w realiach sci-fi, a fantasy). Oba tytuły można kupić po 99 eurocentów.

Niestety promocje nie dotyczą wydań na Androida.

Lifeline - pobierz z App Store

Lifeline 2 - pobierz z App Store

Lifeline: Silent Night - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy