Lifeline… debiutuje na Androidzie

A twórcy gry rozpoczęli prace nad sequelem.

Jakiś czas temu twórcy Lifeline… z niezależnego 3 Minute Games zdradzili, że gra trafi ostatecznie także na Androidzie. Tak też się stało - dosyć nieoczekiwanie tytuł pojawił się na urządzeniach z systemem firmy Google.

Produkcja należy do popularnego dawniej, ale dzisiaj już mocno niszowego, gatunku tekstówek. Zabawa polega więc na czytaniu tekstu i dokonywaniu wyborów, które  w znaczący sposób mogą wpłynąć na dalszy przebieg wydarzeń.

Gracze wcielają się Tayloya - jedynego ocalałego z katastrofy statku, który rozbił się na obcym księżycu. Użytkownicy muszą mu pomóc przetrwać w nieprzyjaznym i niebezpiecznym środowisku. Bohater kontaktuje się z nimi za pośrednictwem powiadomień pojawiających się na ekranie smartfona.

Reklama

Lifeline… dostępne jest w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie kosztuje 13,65 zł. Posiadacze iUrządzeń mogą ją nadal kupować za pośrednictwem usługi AppStore, w którym produkcję wyceniono na 2,99 euro.

I jeszcze jedno - przedstawiciele studia 3 Minute Games potwierdzili, że rozpoczęli już prace nad kontynuacją gry. Szczegoły na jej temat - łącznie z datą premiery -są na razie nieznane. Choć w sequelu na pewno nie zmieni się raczej jedno - forma zabawy.

Lifeline - pobierz z App Store

Lifeline - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy