Letter Tale nową mobilną przygodówką

2272477 2272477

Z opowieścią o lisie-listonoszu.

Niemiecki artysta Daniel Nitsch zaprezentował swoją nową grę. Jest nią Letter Tale – przygotowywana z myślą o platformach mobilnych przygodówka z nietypowym bohaterem w roli głównej.

Gracze wcielą się bowiem w Arla – lisa, który za młodu został dostarczony w paczce przez gołębie pocztowe. Ptaki nie wiedziały jednak, skąd ta niecodzienna przesyłka została nadana ani gdzie miała ostatecznie trafić, w związku z czym postanowiły przygarnąć malucha. I zrobić z niego listonosza.

Reklama

Problem tylko w tym, że lis nie jest gołębiem i dostarczanie listów jest dla niego o wiele trudniejszym zadaniem. Gracz musi mu więc w tym pomóc, co oczywiście wiążę się z rozwiązywaniem rozmaitych, zaprojektowanych przez Nitscha zagadek. Po drodze Arl spotka kilka zwariowanych postaci, a być może odkryje też tajemnicę swojego pochodzenia.

Całość okraszona zostanie przepiękną, urokliwą i kolorową oprawą graficzną, która w ruchu może prezentować się jeszcze lepiej niż na obrazkach (w tym chociażby na tym widocznym nad newsem). Letter Tale ukaże się wiosną na iOS, a nieco później także na Androidzie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy