Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Leap of Fate doczeka się wersji mobilnej

Reklama

Premiera jeszcze w tym roku.

W ubiegłym tygodniu na PC pojawiło się Leap of Fate – opracowany przez developerów ze studia Clever Plays hack’n’slash z elementami znanymi z gier typu roguelike. Jego twórcy poinformowali, że zamierzają przenieść tytuł na urządzenia mobilne.

Akcja produkcji osadzona jest w alternatywnej, cyberpunkowej wersji Nowego Jorku, która zamieszkana jest nie tylko przez zwykłych ludzi, ale i technomagów. Gracze wcielają się w jednego z tych ostatnich, stając przed zadaniem rozprawienia się z siłami ciemności, które zaatakowały miasto.

Do wyboru są cztery klasy postaci – shadow mage, technomancer, spirit channeler i occultist. Każda z nich dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami. Podobnie jak w wielu innych tego rodzaju grach, zabawa sprowadza się do eksplorowania kolejnych lokacji i walki z kolejnymi przeciwnikami.

Haczyk tkwi w tym, że bohater dysponuje tylko jednym życiem. Oznacza to, że w przypadku zgonu, trzeba zaczynać rozgrywkę od początku. Po każdej śmierci protagonista zachowuje jednak zdobyte wcześniej umiejętności.

Przedstawiciele Clever Plays pinformowali, że Leap of Fate trafi na urządzenia działające pod kontrolą iOS oraz Androida. Dokładna data premiery nie jest jednak znana, aczkolwiek twórcy obiecują, że wersja mobilna powinna zostać wydana w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje