Reklama

League of Angels – Fire Raiders zmierza na platformy mobilne

Przeglądarkowa strategia pojawi się na iOS i Androidzie.

League of Angels – Fire Raiders to strategia turowa dostępna dotychczas tylko na PC za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wkrótce gra ma pojawić się na urządzeniach mobilnych, o czym poinformowali jej twórcy.

W produkcji stworzonej przez studio Youzu akcja osadzona jest w fantastycznym świecie Gala. Zostaje on jednak najechany przez mrocznego Devil Prince’a i jego demoniczną armię. Jak nietrudno się domyślić, zadaniem graczy będzie powstrzymanie agresorów i wyzwolenie kraju oraz jego mieszkańców.

Reklama

W tym celu należy oczywiście sformować armię. Do dyspozycji użytkowników oddano wielu bohaterów, którzy mogą pomóc w starciu z wrogiem. Same walki toczą się na arenach podzielonych na heksy.

Oczywiście prowadzoną postać w trakcie rozgrywki można rozwinąć. Dodatkowo można ją wyposażyć w lepszą broń i pancerz, tak jak i podległych protagoniście żołnierzy. Gra posiada też rozbudowane opcje sieciowe pozwalające założyć własną gildię lub dołączyć do już istniejącej. Z jej członkami można grać wspólnie w zarówno lokalnym, jak i internetowym multiplayerze.

League of Angels – Fire Raiders ma trafić na urządzenia mobilne działające pod kontrolą iOS i Androida, niestety data premiery nie została podana. Wiadomo jedynie, że wersja na smartfony i tablety ma zadebiutować „wkrótce”. Tytuł ma opierać się też na modelu F2P, co oznacza, że zabawa będzie darmowa, choć nie zabraknie mikropłatności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje