Reklama

Łączenie kostek w Blyss

Relaksująca gra logiczna.

Parę dni temu światło dzienne ujrzało Blyss – najnowszy projekt developerów z niezależnego studia Dropout Games. To bazująca na stosunkowo nieskomplikowanych zasadach gra logiczna, którą przygotowano z myślą o urządzeniach mobilnych.

Cel jest prosty: naszym zadaniem jest oczyszczenie planszy z wyświetlanych kostek. Aby to zrobić, należy przesunąć palcem po obiektach z tą samą liczbą oczek. Jest tylko jeden haczyk – na raz możemy zaznaczyć tylko od trzech do czterech kostek.

Twórcy przygotowali trzy różne tryby rozgrywki. W pierwszym (Endless) zabawa toczy się do momentu, w którym stracimy wszystkie punkty pozwalające na wznowienie zmagań po porażce. W kolejnym (Playground) gra kończy się po pierwszym niepowodzeniu. Natomiast trzeci jest czasówką. Autorzy nie ukrywają, że chcą, by przy ich projekcie użytkownicy mogli się zrelaksować i odpocząć.

Reklama

Blyss można nabyć w cyfrowym sklepie AppStore, w którym kosztuje 1,99 euro. Na razie nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek ukaże się na urządzeniach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Na deser –zwiastun gry.

Blyss - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama