Reklama

Kosmiczna strategia Galaxy Reavers trafi na urządzenia mobilne

Premiera w tym miesiącu.

Przedstawiciele studia Good Games zaprezentowali swój najnowszy projekt powstający z myślą o urządzeniach mobilnych – Galaxy Reavers. Produkcja jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w przestrzeni kosmicznej.

W grze użytkownicy przejmą kontrolę nad flotą galaktycznych statków. Poszczególne jednostki mają różnić się od siebie rozmiarami oraz unikalnymi cechami, w tym mocą oraz wadami. Wśród dostępnych maszyn pojawią się duże tytany oraz niewielkie okręty.

Przed rozpoczęciem danych starć, gracze mają dobrać odpowiedni ekwipunek oraz stosowną taktykę oraz formację. Wśród przygotowanych przez twórców misji znajdą się zadania polegające m.in. na przetrwaniu, ratowaniu sojuszników oraz eskorcie towarzyszy.

Reklama

Produkcja charakteryzować ma się wysokiej jakości oprawy wizualną. Autorzy obiecują, że grafika poziomem nie będzie odbiegać od tego, co znamy z gier wydawanych na PC i konsolach. Sterowanie ma z kolei zostać dostosowane do ekranów dotykowych.

Dokładna data premiery Galaxy Reavers nie jest na razie znana, ale tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku. Projekt zostanie wydany na urządzeniach z iOS, ale w planach jest również wersja przygotowywana z myślą o sprzętach z Androidem.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy