Reklama

Koniec z normalnością: Deadpool w Zen Pinball

Zen Studios postanowiło pokazać, że uderzanie flipperami w metalową kulkę też może być szalone.

Słowo "szalone" nie jest właściwie odpowiednie - jeżeli ktoś z was zaznajomiony jest z postaciami Marvela, wie, że "szalony" przy "Deadpool" to jak stopień wyższy i najwyższy. Nie zdziwiłbym się, gdyby na dedykowanym mu stole, który pojawi się w Zen Pinball, działy się rzeczy, których nie spotkaliśmy wcześniej nie tylko w grach pinballowych, ale w grach w ogóle.

Zresztą już obejrzywszy zwiastun dodatku widać, że szykuje się przednia zabawa. Po raz pierwszy naprawdę czuje się, że stół tematyczny do pinballa może przyciągnąć fanów tematu, niekoniecznie zainteresowanych samą grą. Deadpool rzeczywiście znajdować się będzie na stole - w miniaturowej formie, rzecz jasna - i, z tego co można wywnioskować po trailerze, zamierza komentować każdy nasz ruch. Na głos. Oprócz tego najwyraźniej ma też coś do powiedzenia na temat każdego z elementów stołu, który zawarty został przez Zen Studios. Oczywiście w typowy dla niego, ironiczny (często wręcz autoironiczny) sposób, regularnie burzący tak zwaną "czwartą ścianę".

Reklama

Rozrabiający na stole Deadpool będzie więc tańczył, bił się z przeciwnikami, prowokował nas i zachęcał do wykonywania konkretnych rzeczy i... grał w pinballa. Na małym stole, wewnątrz stołu. Pinballowa Incepcja.

Zen Pinball - pobierz z App Store

Zen Pinball - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy