Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kolejna gra mobilna oparta o Porę na Przygodę?

2271204 2271204

Reklama

Kreskówka Pora na Przygodę z roku na roku staje się coraz popularniejsza – powstają więc kolejne gry wykorzystujące jej tytuł. Jak dotąd na urządzeniach mobilne nie wydano ciekawszej produkcji tego typu, ale w najbliższym czasie może się to zmienić.

Pora na Przygodę to świetna kreskówka, która trafić potrafi zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Pendleton Ward włożył w nią wiele serca i prędko stał się Genndym Tartakovskim naszych czasów, ale prawa do tytułu pozwala CN wypożyczać na lewo i prawo...

Z tego powodu powstało chociażby Jumping Finn na urządzeniach mobilnych – przedziwny twór, w którym szanse na wygraną gracza są proporcjonalne do grubości jego portfela. Można w nim oczywiście znaleźć postacie znane z serialu, ale poza walorami wizualnymi na wiele się nie zdają, bo sama gra do wybitnych nie należy.

Z drugiej strony, na Nintendo DS i 3DS powstało Adventure Time: Hey Ice King! Why'd You Steal Our Garbage?! – produkcja nie tyle żerująca na popularności kreskówki, co wykorzystująca ją jako inspirację do opowiedzenia zabawnej historii, do wprowadzenia zręcznościowych wyzwań i ciekawego wykorzystania umiejętności bohaterów. Pojutrze swoją premierę ma też AT: Explore the Dungeon Because I Don't Know!, które również zapowiada się na ciekawą produkcję.

Najnowsza gra mobilna oparta o Porę na Przygodę nie jest więc spisana na straty. Podobnie jak w przypadku dwóch powyższych tytułów, tutaj też prawa do marki wypożyczył porządny producent – tym razem Adult Swim, odpowiedzialny m.in. za Monsters Ate My Condo czy Robot Unicorn Attack. Produkcja, o której mowa, nie ma jeszcze przypisanego tytułu, ale wiemy, że będzie połączeniem Pory na Przygodę i jednej z mniej znanych gier Adult Swim – Ski Safari. Poza tym, że Finn i Jake będą tym razem bawić nas zjeżdżając po skale, pierwszy raz na poważnie zamierza się też wykorzystać umiejętności tego drugiego – rozciąganie się i kurczenie magicznego psa ma nam znacząco pomóc w rozgrywce.

Więcej informacji na temat nowego projektu jak dotąd nie zdradzono. Najprawdopodobniej (bazując na dotychczasowych grach od Adult Swim Games) pojawi się zarówno na iOS, jak i Androidzie i będzie produkcją względnie bezpłatną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje