Reklama

Klasyczna wersja Football Managera 2015 debiutuje na urządzeniach mobilnych

Taka sama jak na PC.

Większość miłośników piłki nożnej zapewne kojarzy serię Football Manager - co prawda znana jest głównie z komputerów, ale od pewnego czasu jej kolejne części wydawane są także na urządzeniach mobilnych. Problem w tym, że wersja przygotowywana z myślą o tych ostatnich platformach została okrojona z niektórych opcji. Na iPadzie i tabletach z systemem Android pojawiła się jednak klasyczna inkarnacja najnowszej odsłona cyklu - taka sama jak na PC.

Zadaniem graczy w Football Managerze 2015 (a także wszystkich dotychczasowych gier z serii) jest poprowadzenie wybranej drużyny do piłkarskich sukcesów. Cel wydaje się być prosty, ale jego realizacja jest już nieco bardziej skomplikowana. Zarządzając własnym klubem użytkownik musi zadbać o rożnego rodzaju rzeczy - trzeba nie tylko opracować stosowną taktykę, ale i kupić odpowiednich piłkarzy czy podbudować morale zawodników. O bieżącym reagowaniu na aktualne wydarzenia na boisku nie wspominając.

Reklama

Edycja klasyczna, która zadebiutowała na urządzeniach mobilnych, jest kopią wersji z PC, oczywiście nie licząc sterowania, które zostało dostosowane do ekranu dotykowego. Posiadacze systemów przenośnych po raz pierwszy otrzymali więc dostęp do takich opcji jak możliwość oglądania rozgrywanych spotkań na trójwymiarowym silniku meczowym.

Football Manager Classic 2015 nabyć można w cyfrowych sklepach AppStore i Google Play. Trzeba jednak przygotować się na dosyć sporu wydatek, bo gra do tanich nie należy. Włodarze SEGI wycenili bowiem produkcję na 19,99 euro.

Football Manager Classic 2015 - pobierz z App Store

Football Manager Classic 2015 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy