Reklama

Kingdom Hearts: Unchained x trafi na Zachód

A na razie możemy obejrzeć nowy zwiastun.

W ubiegłym miesiącu Square Enix ujawniło, że przeglądarkowe Kingdom Hearts: X[chi] trafi na platformy mobilne. Dotychczas nie wiadomo było jednak czy gra pojawi się poza Japonią (w której dostępny jest tylko oryginał), ale w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej na targach E3 przedstawiciele firmy potwierdzili, że zamierzają wydać ją poza Krajem Kwitnącej Wiśni.

Na Zachodzie produkcja ukaże się (na razie wspomina się tylko o Ameryce Północnej, ale można spodziewać się, że zawita także do Europy) pod nazwą Kingdom Hearts: Unchained x. Fabularnie tytuł ma nawiązywać bezpośrednio do przygotowywanej z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 3 pełnoprawnej, trzeciej odsłony cyklu.

Reklama

Tak jak w przeglądarkowym pierwowzorze, użytkownicy wcielą się w stworzonego przez siebie posiadacza Keyblade’a. W trakcie rozgrywki zwiedzą światy znane z kreskówek i filmów Disneya – nie zabraknie m.in. Kaczora Donalda, Goofy’ego czy Alladyna. Gra charakteryzować ma się kolorową, dwuwymiarową oprawą graficzną.

Kingdom Hearts: Unchained x oparte zostanie na modelu F2P, co oznacza, że grać będzie można za darmo, choć w produkcji znajdą się bliżej niesprecyzowane mikropłatności. Data premiery nie jest znana, ale tytuł ma ukazać się na iOS oraz Androidzie.

Na deser – pokazany w trakcie konferencji Square Enix zwiastun z fragmentami gameplayu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy