Reklama

Keyframe trafi na platformy mobilne

 

Reklama

Gra logiczna z nietypową historią.

Developerzy z niezależnego studia NFTS Games zaprezentowali swój najnowszy projekt, który znajduje się na razie w bardzo wczesnej fazie prac. Jest nim Keyframe – gra logiczna opierająca się na ciekawych mechanizmach rozgrywki.

W produkcji twórcy najwyraźniej chcą postawić na aspekt fabularny. Głównym bohaterem tytułu będzie niejaki Anthony, który zamierza po raz pierwszy od piętnastu lat spotkać się ze swoją córką. Napełnia go to strachem, obawami oraz wyrzutami sumienia, jako że czuje się winny z powodu zaniedbania kontaktów z dzieckiem.

W trakcie rozgrywki użytkownicy będą mogli poznać przeszłość protagonisty. Zabawa polegać ma na dopasowywaniu ramek przedstawiających różne wydarzenia z życia protagonisty. Łączenie ze sobą odpowiednich scen może wpłynąć na podejmowane przez Anthony’ego działania, odkrywając jego wspomnienia.

Data premiery Keyframe nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że produkcja ma ukazać się na komputerach osobistych oraz tabletach. Twórcy nie podali dokładnych platform, ale najprawdopodobniej gra pojawi się na urządzeniach z systemami iOS i Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama