Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kacze Opowieści jako trójwymiarowy shooter

Nie raz udowodniono już, że kultowa bajka z lat '80 potrafi sprzedać się jako gra, zabawka czy komiks. Kto by się jednak spodziewał, że Disney przygotuje nam również multiplayerową strzelankę?

Alan Young, czyli głos Sknerusa McKwacza z angielskiego oryginału Kaczych Opowieści, ma już za sobą 94 wiosny. I choć fani bajki od 30 lat nucą pod nosem piosenkę z intra i chcą więcej, zbliża się czas, kiedy Disney nie będzie już mógł na nich zarabiać - wystarczy, że Alan umrze, a wraz z nim umrze i jego głos.

Potencjał starutkiej bajki nie wyczerpał się jednak na NES-owej (czy też Pegasusowej) platformówce sprzed dwóch dekad. Disneyowi nie zostało już dużo czasu, więc znaną markę postanawia wykorzystać na całego. Trójwymiarową strzelanką, w której wcielamy się w kaczych siostrzeńców, a bajkowe postacie zachęcają nas do korzystania z mikropłatności.

DuckTales: Scrooges Loot pobrać możemy bezpłatnie. Po zapoznaniu się z krótkim tutorialem i zidentyfikowaniu przycisku startu wśród trzydziestu ofert kupna powerupów, zostajemy przydzieleni do grupy potyczkujących się aktualnie graczy. Następuje podział na drużyny, głosowanie na lokacje (miejsca znane z serialu), po czym nareszcie wkraczamy do akcji - strzelamy z przeróżnych "dziecięcych" broni i bijemy przeciwników po głowach rakietą tenisową.

Scrooges Loot jest prawdopodobnie ostatnią grą opartą o Kacze Opowieści, więc jeżeli interesuje was ostatnie tchnienie animowanego serialu - można spróbować.

DuckTales: Scrooge’s Loot - pobierz za darmo z App Store

DuckTales: Scrooge’s Loot - pobierz za darmo z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje