Reklama

Just Escape, czyli po zagadkach do wyjścia

Pewien profesor w kapeluszu mawiał kiedyś, że "nic nie daje takiej satysfakcji, jak rozwiązana zagadka". Zapewne spodobałoby mu się Just Escape.

Miewacie czasami tak, że budzicie się rano z bólem głowy w nieznanym wam miejscu pełnym przedziwnych przedmiotów i odciętym od świata drzwiami zamkniętymi na trzy spusty? Ja też nie, ale idea ta pociąga mnie na tyle, że z aprobatą spoglądam na wszystkie gry point'n'click, w których głównym celem jest ucieczka z budynku uzbrojonego po sufit w najróżniejsze zagadki. Kolejny reprezentant tego gatunku, Just Escape, wygląda równie interesująco, głównie ze względu na oryginalnie zaprojektowane poziomy. Wśród oczywistych łamigłówek typu "połącz punkt A z punktem B" już w samym trailerze widać kilka nieoklepanych pomysłów. A w samej grze jest ich jeszcze więcej. To się chwali.

Reklama

Gra nie prezentuje się też najgorzej pod względem wizualnym - utrzymana jest w dość standardowym, ale schludnym stylu graficznym. Zapewne sprzyjającym rozwiązywaniu zagadek. Jeżeli więc lubicie tego typu gry - lub po prostu chcecie potrenować przed imprezą stulecia, po której możecie obudzić się w obcym domu - warto dać szansę produkcji Inertia Software.

Just Escape znajdziecie na Google Play za darmo (zawiera płatności wewnątrz aplikacji).

Just Escape - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy