Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Journey of 1000 pojawiło się na smartfonach i tabletach

Reklama

Kolorowa podróż wśród chmur.

Znana z takich produkcji, jak Canabalt i Hundreds firma Finji kilka dni temu udostępniła na platformach mobilnych Journey of 1000. To stworzona przez niezależnego projektanta o pseudonimie Farbs McFarbs zręcznościówka.

Zadanie postawione przed graczami nie należy do skomplikowanych. Użytkownicy muszą zebrać tysiąc tytułowych gwiazdek, skacząc po unoszących się w przestworzach chmurach, które stale zmieniają swoje położenie.

Szybko okazuje się, że nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. Aby osiągnąć cel, należy wykazać się sporą zwinnością – autor gry przyznaje, że dotychczas nikomu nie udało się zgromadzić wszystkich gwiazdek – nawet jemu samemu.

Na szczęście przygotowano kilka opcji, które ułatwiają zabawę. Na przykład wraz z postępami w rozgrywce można odblokować towarzyszy pomagających w zbieraniu felernych gwiazdek. Całość okraszona jest miłą dla oka, kolorową oprawą graficzną oraz sympatyczną muzyką.

Journey of 1000 można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Produkcję wyceniono w nim na 1,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach działających pod kontrolą Androida.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Journey of 1000 - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje