Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Jetpack Fighters zmierza na na smartfony i tablety

Reklama

Pierwsza mobilna produkcja od twórców Tribes: Ascend.

Znane z takich gier, jak Tribes: Ascend czy Smite studio Hi-Rez postanowiło wkroczyć na rynek mobilny. Developerzy pracują nad swoim pierwszym tytułem przygotowywanym z myślą o smartfonach i tabletach – Jetpack Fighters.

Rozgrywka polegać ma w nim na przedzieraniu się przez kolejne etapy i pokonywaniu pojawiających się przeciwników. Tyle tylko, że postać gracza poruszać się będzie automatycznie, a do zadań użytkowników należeć ma wciskanie w stosownych momentach odpowiednich przycisków, dzięki czemu protagonista wyprowadzi wybrane ataki.

W trakcie zabawy będzie można odblokować kolejnych bohaterów, a także posiadane przez nich uzbrojenie. Twórcy przygotowują też małą inicjatywę, nawiązując do swoich innych tytułów – zakładając konto w usłudze studia Hi-Rez będzie można uzyskać dostęp do znanego ze Smite oponenta, a w samej grze MOBA użytkownicy pokierują Leoną z Jetpack Fighters.

Autorzy mają również ciekawe plany dotyczące dalszego rozwoju produkcji. Otwarcie przyznają, że chcą z niej uczynić tytuł esportowy funkcjonujący na rynku mobilnym. Szczegóły na temat szykowanych inicjatyw nie są jednak na razie znane.

Jetpack Fighters opiera się ma na modelu F2P, co oznacza, że grać będzie można za darmo, ale w produkcji nie zabraknie mikropłatności. Gra ukaże się na urządzeniach z systemami iOS oraz Android w tym miesiącu – 31 stycznia. Na deser – jeden ze zwiastunów tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje