Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Jedna z najpiękniejszych gier mobilnych dostępna za darmo!

Reklama

Infinity Blade to gra, która całkowicie zmieniła postrzeganie produkcji mobilnych - przepiękna, dopieszczona grafika, oszałamiająca jakość animacji, wciągająca fabuła niczym z wysokobudżetowych, konsolowych "erpegów" sprawiły, że gra osiągnęła wielki sukces komercyjny.

Tym bardziej powinna ucieszyć nas wieść, że dzieło Chair Entertainment i Epic Games będzie dostępna całkiem za darmo! Niestety, jak wiemy, nie ma róży bez kolców, co oznacza, że IB pobierzemy z App Store bez ponoszenia żadnych kosztów jedynie do 21 lutego. Wydaje się jednak, że czasu jest aż nadto, nieprawdaż?

Warto dodać, że standardowa cena gry wynosi 5,99 dolara, co jak na tak znakomitą produkcję nie jest żądaniem zbyt wygórowanym. Mimo to lepiej chyba zaoszczędzić te 20 złotych, ciesząc się jednocześnie jedną z najpiękniejszych produkcji mobilnych dostępnych na rynku?

Dyrektor kreatywny Chair Entertainment, Donald Mustard, powiedział, że "Infinity Blade pozostaje jedną z najpopularniejszych gier w App Store, a teraz pojawiła się dodatkowo fantastyczna okazja, aby zaprosić nową grupę graczy do magicznego uniwersum gry." Mustard nie myli się ani trochę - pierwsza odsłona dylogii zadebiutowała 9 grudnia 2010 roku i od tego czasu zarobiła dla swoich twórców i wydawców ponad 30 milionów dolarów. Infinity Blade została stworzona z myślą o iPhone'ach, iPadach i iPodach Touch.

Grę Infinity Blade możecie pobrać, klikając w link obok - pobierz grę (iOS).

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje