Reklama

Into the Dim trafiło na platformy mobilne

Ciekawy roguelike z elementami RPG.

Parę dni temu na smartfonach oraz tabletach zadebiutowało Into the Dim. Produkcja jest najnowszym projektem studia Happymagenta, które ma na swoim koncie takie tytuły, jak Cube Coala oraz Fist of Fury.

Głównym bohaterem jest nietypowo ufryzowany chłopiec, któremu towarzyszy pies. Wspólnie starają się odkryć sekrety tytułowego miasta, a także jego rozległych podziemi. W tym oczywiście pomogą mu gracze.

Na swojej drodze protagonista natknie się na rozmaitych, wrogo nastawionych potworów oraz pułapki. Sama gra jest roguelikiem z elementami znanymi z RPG-ów, którego rozgrywka toczy się w turach – twórcy podkreślają, że w czasie zabawy należy planować kilka ruchów w przód. Inaczej można szybko przegrać.

Reklama

Na uwagę zasługuje oprawa audiowizualna, która inspirowana jest tytułami wydawanymi m.in. na GameBoya. Grafika jest biało-czarna, a do tego dochodzą charakterystyczne dźwięki oraz podkład muzyczny.

Into the Dim opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamiętać o mikropłatnościach. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Wersji na Androida na razie nie ma, ale twórcy nie wykluczają, że kiedyś taką przygotują.

Na deser – jeden ze zwiastunów produkcji.

Into the Dim - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy