Reklama

Internetowy serial Con Man doczekał się własnej gry

Organizowanie komiksowej imprezy.

Con Man to serial internetowy, którego pierwszy sezon zadebiutował w sieci rok temu. W obsadzie znalazło się grono gwiazd – między innymi Alan Tudyk (będący też twórcą produkcji), Nathan Fillion, James Gunn, Seth Green i Felicia Day. Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych pojawiła się oparta na tytule gra.

Głównym bohaterem internetowego pierwowzoru jest Wrayu Nerelym – aktor, który niegdyś wcielał się w rolę pilota statku kosmicznego w serialu science-fiction „Spectrum”. Pech chciał, że produkcję szybko zdjęto anteny, ale wśród fanów zaczęła uchodzić za klasyk. Wrayu próbował kontynuować karierę, jednak bez sukcesów – pozostało mu jedynie odwiedzanie różnego rodzaju konwentów, sklepów z komiksami i udział w innych kulturowych wydarzeniach.

Reklama

Oparta na serialu gra jest swego rodzaju symulatorem, w którym musimy zorganizować własną imprezę poświęconą komiksom. W trakcie rozgrywki musimy zadbać o to, by zwiedzający byli zadowoleni, co może na przykład sprowadzić się do konieczności postawienia nowych stoisk.

Con Man: The Game opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w tytule znalazły się opcjonalne mikropłatności. Produkcję pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Con Man: The Game - pobierz grę z App Store

Con Man: The Game - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy