Infinity Blade II będzie przez jakiś czas dostępne za darmo

Warto ściągnąć chociażby dla widoków - ładniejszej graficznie gry na AppStore ze świecą szukać.

Reklama

Serii Infinity Blade można zarzucić wiele - że mało gameplayu w gameplayu, że miałka fabuła... ale jedno trzeba tej grze przyznać: wygląda rewelacyjnie. Zresztą wcale nie może być tak źle z tą rozgrywką, skoro druga odsłona serii - dostępna tymczasowo za darmo - może się pochwalić 4.5/5 gwiazdki w opiniach użytkowników iUrządzeń, prawda?

Ale o czym tak właściwie mowa? Infinity Blade II to action-RPG, które specjalnie na iOS przygotowało studio Chair Entertainment we współpracy z samym Epic Games (tak, tak - Epic Games to nie tylko Unreal Tournament czy Gears of War). A skoro Epic Games, to łatwo domyślić się, skąd to piękno Infinity Blade - wszystkie trzy części trylogii śmigają na silniku Unreal Engine 3.

Gra opiera się na dość prostym sterowaniu - po różnych lokacjach możemy rozglądać się w trzech wymiarach, a klikając w którymś miejscu aktywujemy scenkę, w której nasz bohater się porusza, albo walkę. Walka z przeciwnikiem polega na "mizianiu" palcem w odpowiednich gestach i odpowiednich momentach, co pozwoli nam atakować, blokować jego ruchy i tak dalej.

Najlepiej zresztą sami się przekonajcie - Infinity Blade II dostępn jest na AppStore za darmo przez ograniczony czas. Korzystajcie, póki możecie!

Infinity Blade II - pobierz z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy