Immortal Odyssey już dostępne na urządzeniach mobilnych

Nowe RPG od Gameloftu.

Jeden z gigantów na rynku mobilnym, firma Gameloft, wypuścił właśnie swoją nową produkcję – Immortal Odyssey. Gra jest RPG-iem silnie inspirowanym mitologią chińską, który pojawił się na urządzeniach działających pod kontrolą iOS i Androida.

Akcja tytułu osadzona jest w krainie, która jest – jak opisują sami twórcy – „błogosławiona przez bogów, strzeżona przez dusze i atakowana przez demony”. Staje się ona polem walki dwóch frakcji, które toczą bój o nieśmiertelność. Gracze biorą w nim udział wraz z utworzoną przez siebie drużyną, w której znaleźć się mogą postacie o jednej z czterech klas – wojownika, łotrzyka, rycerza i maga.

Reklama

W trakcie zabawy użytkownicy będą nie tylko eksplorować fantastyczny świat, ale także łapać oraz trenować potwory, które następnie można wykorzystać w trakcie starć. Te ostatnie będą toczyć się także w podziemiach i lochach rozmieszczonych w grze. Całość okraszona została kolorową oprawą graficzną.

Immortal Odyssey oparte jest na modelu F2P, a więc zabawa jest darmowa, choć w produkcji pojawiły się mikropłatności. Można ją pobrać za darmo z poziomu cyfrowego sklepu AppStore oraz Google Play.

Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy tytułu.

Immortal Odyssey - pobierz z App Store

Immortal Odyssey - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy