Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

I Am Bread trafi na platformy mobilne

Reklama

Premiera na początku września.

I Am Bread to jedna z tych dziwnych i mocno pokręconych produkcji, które można wsadzić do jednego worka z Goat Simulatorem, czyli popularnym symulatorem kozy. Jej twórcy ze studia Bossa poinformowali, że projekt zostanie przeniesiony na urządzenia mobilne.

Jeśli jesteście znudzeni kierowaniem kolejnymi zbawcami świata, magami, wojownikami lub żołnierzami jednostek specjalnych, to ta gra być może przypadnie wam do gustu. Użytkownicy wcielają się w niej bowiem… w tytułową kromkę chleba.

Dobrze przeczytaliście. Głównym zadaniem jest dotarcie do tostera. A gdyby wydawało wam się, że kawałek pieczywa nie może sam się poruszać, to twórcy I Am Bread wyprowadzą was z błędu – przemieszczać się „bohaterem” można kontrolując każdy z rogów kromki, które są niezależne od siebie.

Developerzy ze studia Bossa poinformowali, że I Am Bread ukaże się na iOS 3 września. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek trafi na urządzenia działające pod kontrolą Androida. A przecież i oni zapewne chcieliby móc wejść w mąkę pieczywa. Prawda?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje