Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

I Am Bread debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

A może tak wcielić się w kromkę chleba?

Jeśli ktoś myślał, że Goat Simulator jest jedną z najbardziej niedorzecznych produkcji, najwidoczniej nie grał w I Am Bread. Dotychczas gra dostępna była tylko na PC, ale od dzisiaj mogą się z nią zapoznawać również posiadacze platform mobilnych, jako że projekt zadebiutował właśnie na smartfonach i tabletach.

Głównym bohaterem tytułu jest… kromka chleba. I to właśnie w nią wcielają się gracze. Głównym zadaniem jest dotarcie do tostera. A wbrew pozorom nie jest to takie proste. Już samo przemieszczanie się może sprawić problemy – pieczywo nie posiada nóg (co jest chyba oczywiste…), więc trzeba w odpowiedni sposób manipulować poruszającymi się niezależnie rogami kromki.

A do tego trzeba uważać na mrówki i inne owady, które mogą pojawić się na drodze naszego chleba. Dodatkowo należy pilnować, by pieczywo nie spadło na podłogę, bo wtedy może się ubrudzić, co zmniejszy wskaźnik przydatności do spożycia. Gdy zaś zostanie w całości wyczerpany, zabawa zakończy się niepowodzeniem. Twórcy przygotowali kilka poziomów do ukończenia, w tym m.in. osadzone na terenie kuchni i ogrodu.

I Am Bread można kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Gra kosztuje w nim 4,99 euro. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek trafi na urządzenia działające pod kontrolą Androida.

I Am Bread - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje