Reklama

Hyperide - śmigaj hiperszybkimi hiperstatkami

Firma Kool2Play wydała dzisiaj nową grę na platformy mobilne.

Hyperide to produkcja, w której latając kosmicznymi hiperstatkami gracz musi się zmierzyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi polami asteroid. W tej arcadowej, pozbawionej przemocy zręcznościówce, liczy się koncentracja i szybkość reakcji, a nie bezrefleksyjne strzelanie w nadlatujące obiekty.

Hyperide to współczesna wariacja na temat klasycznych arcadowych gier. Hyperide już dziś pobrać można za darmo z App Store. Premiera wersji Android planowana jest na 5 lutego 2016.

Hyperide oferuje szybką akcję, szaloną prędkość i hiperskoki do innych galaktyk przez tunele czasoprzestrzenne, a wszystko to okraszone grafiką 3D. Gracz otrzymuje do wyboru dwa tryby rozgrywki: oparty na misjach z różnorodnymi zadaniami do wykonania w przestrzeni kosmicznej oraz tryb endless, dla prawdziwych twardzieli żądnych niekończącego się wyzwania, w którym celem jest wykręcanie jak najwyższych wyników.

Reklama

Hyperide to:

Zręcznościowa, kosmiczna gra akcji, w której sukces zależy od umiejętności pilota, a nie siły ogniaPełna wyzwań i adrenaliny rozgrywka, która nie wywołuje frustracji swoją trudnościąDwa różne tryby gry – podzielona na misje eksploracja i niekończący się wyścig po najlepszy wynikMnogość dodatków i lokacji do odblokowania oraz osiągnięć do zdobycia, a czasami zabawne niespodziankiDopieszczona grafika i dźwiękHiperprędkości, hiperstatki, hiperskoki, hipergalaktyki, hiperastronauci z całego świata, i cała masa innych hiperbajerów

Hyperide - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy