Reklama

Horipad ukaże się już w listopadzie?

Tak wynikałoby z informacji na Amazon Canada.

Pady do urządzeń mobilnych to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli ktoś ma wobec nich jakiekolwiek wymagania – bo na przykład przyzwyczaił się do jakości padów do konsol – może go zasmucić fakt, że z jakością najczęściej wiąże się wysoka cena, zaś z wysoką ceną... nie zawsze wiąże się jakość. Nic dziwnego – wiele firm robiących tego typu kontrolery to nieznane szerzej, chińskie marki. Tym razem jest jednak szansa na prawdziwie wysokiej jakości urządzenie. Japońska firma Hori zamierza wydać Horipad, czyli bluetoothowy kontroler działający w standardzie Made for iPhone.

Reklama

Wiemy od nim już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz poznaliśmy prawdopodobną datę premiery oraz cenę urządzenia. Kanadyjski oddział sklepu internetowego Amazon wystawił przedmiot, który już można preorderować – kosztuje około 180 złotych, co jak na wysokiej jakości produkty Hori wcale nie jest zawyżoną ceną, a ukazać się ma jeszcze w listopadzie tego roku.

Prawdopodobnie będzie wyglądać tak, jak na znanym od czasu E3 renderze (tak, tak – to nie zdjęcie, nie bójcie się "plastikowości", którą na nim widać).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy