Reklama

Hit z przeglądarek za grosze na smartfonach

Użytkownicy Windows Phone rzadko bywają aż tak dopieszczani. The Treasures of Montezuma w niższej cenie to jedna z takich właśnie pieszczot.

Reklama

Rewelacyjny klon Bejeweled nie różni się specjalnie od tysięcy aplikacji i darmowych gier sieciowych, wykorzystujących popularną mechanikę "połącz trzy identyczne kamienie". Mimo to, wydana przez firmę Alawar produkcja ma w sobie to coś, co wyróżnia ją z tłumu i przyciąga na bardzo długo.

Pretekstem do zabawy jest wyprawa w poszukiwaniu skarbu azteckiego króla. Czeka na nas zatem aż 41 plansz oraz cztery minigierki, urozmaicające zabawę. Do tego możemy skorzystać z pomocy aż siedmiu magicznych totemów oraz sześciu bonusów, dzięki którym wyjdziemy z najtrudniejszych sytuacji. Autorzy przygotowali także dziewięc osiągnięć do odblokowania - to już standard w dzisiejszych czasach.

Gra charakteryzuje się świetnie wykonaną oprawą audiowizualną - grafika jest kolorowa, a przy tym nie natrętna, wszystkie elementy wykonane zostały bardzo starannie, a przygrywająca w tle muzyka buduje odpowiedni klimat.

Największym atutem TToM jest jednak uzależniający gameplay oraz oryginalne patenty, dzięki którym autorom udało się doskonale połączyć klasyczną magię Bejeweled z własnymi pomysłami, dzięki którym rozgrywka nic nie traci ze swojego charakteru, a przy okazji jest głębsza i bogatsza.

Naprawdę warto zapoznać się z wciągającą grą, która wystarczy na długie godziny zabawy. Tym bardziej, że The Treasures of Montezuma jest teraz dostępna w niższej cenie - 3,49 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama