Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Hills of Glory 3D wreszcie w Google Play!

Reklama

Wygląda na to, że o ile styczeń był tym miesiącem, w którym zapowiadano kilka oczekiwanych gier mobilnych, o tyle kwiecień jest miesiącem żniw...

Jedną z wyróżniających się produkcji, na które czekali fani Androida przez nieco ponad trzy miesiące, jest właśnie Hills of Glory 3D. To już druga gra mobilna stworzona z myślą o smartfonach i tabletach, wspierających system operacyjny Android, która przeszła podobną drogę do zapowiedzi do premiery. Pierwszą była oczywiście najnowsza odsłona Final Fantasy, opatrzona podtytułem All The Bravest.

Póki co gra Square Enix jest dostępna jedynie w Japonii, jednak tylko kwestią czasu jest jej debiut na Zachodzie. Co innego w przypadku Hills of Glory 3D. Dzieło studia Mando (kojarzonego głównie z Babel Rising 3D wydaną przez Ubisoft) reprezentuje ulubiony gatunek wspomnianych deweloperów - tower defense. Akcja HoG 3D została tym razem osadzona w czasach II wojny światowej.

Produkcja oferuje dwa tryby rozgrywki: Story Mode, w którym mierzymy się z przeciwnikami na 21 mapach, a poziom trudności rośnie stale z poziomu na poziom oraz Endless Mode, czyli bez żadnych barier i końca. Mimo że w Hills of Glory 3D koncentrujemy się na defensywie, możemy wydać rozkazy zniszczenia strategicznych punktów na mapie, dzięki czemu spowolnimy marsz armii przeciwnika. Ponadto, jak w każdej produkcji tego typu dysponujemy zróżnicowanymi jednostkami, który rozstawiamy na mapie i... tyle. Gra jest dostępna w Google Play za darmo.

Grę Hills of Glory 3D możecie ściągnąć na swoje urządzenia mobilne z systemem Android, klikając w link obok - pobierz grę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje