Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

High Sea Saga pojawiło się na iOS

Reklama

Ahoj, szczury lądowe!

High Sea Saga to opracowana przez developerów z niezależnego studia Kairsoft produkcja, która w lutym ubiegłego roku ukazała się na urządzeniach z Androidem. Posiadacze sprzętów z iOS musieli uzbroić się w cierpliwość, ale się doczekali – niedawno gra pojawiła się na iPhonach i iPadach.

Tytuł utrzymany jest w klimatach pirackich. Gracze przejmują dowodzenie nad załogą panów pływających pod czarną banderą. W trakcie zabawy należy zatrudniać kolejnych członków ekipy, a każdy z nich opisany jest określonymi statystykami i posiada unikalne umiejętności.

To oczywiście nie wszystko. Użytkownicy mogą także dostosowywać posiadany okręt do własnych potrzeb. W grze znalazło się wiele zaprojektowanych przez twórców zadań do wykonania, wśród których nie zabrakło misji polegających na łupieniu statków przewożących cenne ładunki.

High Sea Saga oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji zaimplementowano też opcjonalne mikropłatności. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Tytuł z poziomu usługi Google Play ściągnąć też mogą posiadacze urządzeń z Androidem.

High Sea Saga - pobierz z App Store

High Sea Saga - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje