Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Heroes Reborn: Enigma już jest

Reklama

Gra logiczna oparta na popularnym serialu.

Pod koniec września swoją premierę miał pierwszy odcinek Heroes Reborn, który jest kontynuacją emitowanego w latach 2006-2010 (także w Polsce na antenach TVP1 i FOX) popularnego serialu „Herosi”. Gdyby ktoś nie wiedział – obie produkcje opowiadają o grupie ludzi, którzy pewnego dnia odkrywają w sobie nadnaturalne zdolności. Niedawno na urządzeniach mobilnych pojawiła się oparta na nich gra.

Akcja tytułu osadzona jest przed wydarzeniami przedstawionymi w Heroes Reborn. Użytkownicy wcielają się w Dahlię, młodą dziewczynę, która przetrzymywana jest w tajnej placówce. Jak się zapewne domyślacie, gracze muszą jej pomóc w ucieczce, korzystając z jej nadprzyrodzonych umiejętności.

Sama produkcja jest grą logiczną, w której wydarzenia obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby. Zabawa polega głównie na rozwiązywaniu zaprojektowanych przez twórców zagadek wymagających m.in. przesuwania przedmiotów za pomocą telekinezy czy spowalniania czasu w celu ominięcia patrolujących teren strażników. W sumie do ukończenia jest 30 różnorodnych poziomów.

Heroes Reborn: Enigma można kupić za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Gra kosztuje w nich odpowiednio 4,99 euro i 22,60 zł. Poniżej znajdziecie zwiastun tytułu opublikowany z okazji jego premiery.

Heroes Reborn: Enigma - pobierz z App Store

Heroes Reborn: Enigma - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje