Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Heroes of Might & Magic III zostanie odświeżone

Reklama

Kultowa odsłona „Hirołsów” doczeka się liftingu. I pojawi się na tabletach!

Ubisoft przygotował dla miłośników serii Heroes of Might & Magic nie lada niespodziankę. Przedstawiciele firmy ujawnili, że wydana 15 lat temu trzecia część cyklu – przez wielu uważana za najlepszą w historii serii – poddana zostanie operacji plastycznej. Co więcej, odświeżona edycja gry zawita nie tylko na PC, ale także na tablety.

W Heroes of Might & Magic III – HD Edition poprawiona zostanie przede wszystkim oprawa graficzna, która w wyższych rozdzielczościach nie powinna już za bardzo straszyć (twórcy chwalą się, że przeprojektowali ponad 25 tysięcy elementów, co zajęło im ponad 35 tysięcy godzin). Zmianie nie ulegnie zawartość produkcji, w której – tak jak w pierwowzorze – znajdzie się siedem kampanii fabularnych, 48 map do trybu potyczki, a także opcja wspólnego grania kilku osób przy jednym urządzeniu. Posiadacze komputerów dostaną ponadto edytor plansz, a także wydzielone na Steamie lobby.

Za stuningowaną wersję trójki odpowiedzialne jest DotEmu – francuskie studio zajmujące się odświeżaniem klasycznych tytułów. Ekipa ma już na swoim koncie takie produkcje, jak Street Fighter II – Champion Edition (w wydaniu na Flasha), X-Men (iOS) czy Another World (iOS i Android).

Heroes of Might & Magic III – HD Edition ukaże się 29 stycznia przyszłego roku na PC oraz iPadach i tabletach z Androidem. Na deser – pierwszy trailer podpicowanej wersji. Znajdziecie go poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje