Reklama

Her Story trafiło na Androida

Po roku od premiery na pozostałych platformach.

Her Story to przygodówka, która w czerwcu ubiegłego roku ukazała się na PC, a także sprzętach z iOS. Na swoją wersję posiadacze urządzeń z Androidem musieli czekać dokładnie rok – kilka dni temu tytuł zadebiutował na smartfonach i tabletach z systemem firmy Google.

Produkcja jest przedstawicielem FMV – gatunku, który największą popularnością cieszył się w latach 90. XX wieku. Gra jest więc tak naprawdę interaktywnym filmem – oglądamy nagrania i podejmujemy decyzję wpływającą na dalszy rozwój wydarzeń.

Reklama

Wcielamy się w detektywa, który stara się rozwiązać sprawę sprzed lat. Problem tylko w tym, że dysponuje jedynie starymi materiałami wideo z przesłuchania Hanny – żony mężczyzny, który zaginał w tajemniczych okolicznościach. Opierając się na słowach kobiety, musimy dojść do prawdy.

Her Story można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklep Google Play, w którym kosztuje 14,99 zł (jest to jednak cena promocyjna). Posiadacze urządzeń z iOS mogą nadal kupować grę w usłudze AppStore, gdzie kosztuje 4,99 euro.

Her Story - pobierz z App Store

Her Story - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje