Headshot Heroes trafiło na urządzenia mobilne

Wirtualna piłka nożna, ale nie dla osób wrażliwych.

Na smartfonach i tabletach pojawiło się Headshot Heroes – najnowszy projekt autorstwa studia Duxpixel, który został wydany nakładem firmy Chillingo. Na pierwszy rzut oka to zwykła gra piłkarska, ale szybko okazuje się, że twórcy trochę ją „podrasowali”.

Tak jak w wielu innych produkcjach koncentrujących się na piłce nożnej, głównym zadaniem graczy jest wpakowanie łaciatej do bramki przeciwnika. Tempo rozgrywki jest jednak dosyć wysokie – użytkownicy muszą podawać szybko futbolówkę do kolejnych zawodników w drużynie, a potem strzelić gola.

Reklama

Odpowiedzialni za powstanie produkcji developerzy zdecydowali się jednak zaszaleć. Bo okazuje się, że należy nie tyle trafić piłką do siatki, co… w głowę bramkarza. Jeśli się uda, ten zostanie w efektownym stylu (przy wytrysku pikselowatej krwi) poddany dekapitacji.

Headshot Heroes oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć nie zabrakło w produkcji nie zabrakło mikropłatności. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się ona na Androidzie. Poniżej znajdziecie jeden z jej trailerów.

Headshot Heroes - pobierz z App Store

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy