Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Haunt the House: Terrortown na Halloween

Reklama

Sterujemy duchem, który steruje przedmiotami.

Wkrótce Halloween, więc nikogo nie powinno dziwić, że połowa gier w App Store i Google Play zmienia barwy na mroczne, fioletowe lub dyniowo pomarańczowe, a postaciom nagle wyrastają ostre zęby i nietoperze skrzydła. Ba, takie metamorfozy to nie jedyna oznaka nadchodzącego święta duchów, potworów i czarownic.

Wydawane są całe gry związane z tą tematyką, co jest dość zabawne, zważywszy na cykl produkcyjny przeciętnej produkcji na iOS czy Androida. Ciekawe, jak powstaje taki tytuł – czy w styczniu tego roku ktoś powiedział na przykład „chodźcie, zrobimy straszną grę, wyrobimy się w sam raz na Halloween”?

Można by zapytać twórców Haunt the House: Terrortown, czyli studio SFB Games, które znać możecie z Detective Grimoire, ale w ich przypadku było nieco inaczej – to starsza gra z PlayStation Mobile, która z okazji Halloween została po prostu przeportowana na Androida i iOS.

Wcielacie się w niej w ducha, który musi opętywać różne przedmioty, by wykurzyć z budynku grupę ludzi. Koncepcja nie jest w stu procentach oryginalna, ale zrealizowana bardzo przyzwoicie, więc warto grę sprawdzić – zwłaszcza że teraz, na Halloween, jest tańsza. Kosztuje kilka złotych. Jak mówi twórca: „więc mamy upust 6,66% na Halloween. Jestem geniuszem marketingu”.

Haunt the House: Terrortown - pobierz grę z App Store

Haunt the House: Terrortown - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje