Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Harvest Moon: Seeds of Memories trafilo na platformy mobilne

Reklama

Zabawa w prowadzenie farmy.

Harvest Moon to cieszący się dosyć sporą popularnością cykl, który dotychczas wydawany był głównie na konsolach Sony oraz Nintendo. Kilka dni temu doczekał się pierwszej mobilnej odsłony w postaci Harvest Moon: Seeds of Memories.

Mechanizmy rozgrywki nie odbiegają zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze części serii. Produkcja jest więc uproszczonym symulatorem rolnika, w którym gracze stają przed zadaniem prowadzenia własnej farmy.

Zabawa sprowadza się do pielęgnowania upraw i doglądania zwierząt, wśród których znalazły się krowy, kurczaki, owce, a nawet konie. To jednak nie wszystko, bo użytkownicy muszą też gotować. Ba, jest też opcja znalezienia partnera i poślubienia go – w grze znalazło się po pięć pań i panów, z którymi można romansować.

Głównym celem produkcji jest zdobycie tytułowych nasion pamięci. Uzyskać je można wykonując zróżnicowane zadania polegające na przykład na przekazaniu mieszkańcom wioski ich ulubionego przedmiotu czy złowienia dużej ryby.

Harvest Moon: Seeds of Memories dostępne jest w cyfrowym sklepie AppStore. Gra nie należy do tanich, bo kosztuje 9,99 euro. Nie wiadomo jednak czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie jeden trailerów tytułu.

Harvest Moon: Seeds of Memories - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje