Reklama

Guild of Dungeoneering dostało nowy trailer

Zabawa w budowanie podziemi. Za pomocą kart.

Guild of Dungeoneering to ciekawa produkcja powstająca w niezależnym studiu Gambrinous. Jest ona połączeniem karcianki z grami pokroju Dungeon Keeper, a do tego charakteryzuje się interesującym stylem graficznym.

Zadaniem graczy jest wybudowanie rozległych podziemi i wypełnienie ich różnego rodzaju potworami i pułapkami czyhającymi na śmiałków pragnących zbadać należące do użytkownika włości. Tyle że sługusy i inne przeszkadzajki symbolizowane są kartami, które należy ułożyć w kolejnych korytarzach twierdzy.

Reklama

Całość okraszona jest nietypową oprawą wizualną. Czarno-biała grafika stylizowana jest na rysunki wykonane w zwykłym brudnopisie (ba, w tle są nawet charakterystyczne kratki). Daje to bardzo sympatyczny efekt, który najprawdopodobniej umili rozgrywkę.

Guild of Dungeoneering w pierwszej kolejności ma pojawić się na PC (a konkretnie – na Steamie), a później trafić ma na iPady. Konkretna data premiery obu wydań nie jest jeszcze znana. Odpowiedzialni za grę developerzy opublikowali jednak jej najnowszy trailer, na którym możecie zobaczyć m.in. wspomnianą wyżej oprawę graficzną. Filmik znajdziecie poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama