Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Grace of Letoile dostępne już na Androidzie

Reklama

RPG z lalkami kontrolującymi czas. Tak – japoński.

Na Androida zawitało Grace of Letoile – nowe RPG od japońskiego studia Kemto. W produkcji gracze wcielają się w Vedleya – chłopaka, który pragnie przywrócić do życia swoich rodziców. W tym celu nawiązuje pakt z tytułowymi lalkami Letoile, które spełnią jedno jego życzenie. Oczywiście nie za darmo – musi im pomóc i zdobyć dla nich rdzeń napędzający wrogie względem nich maszyny. Jeśli mu się uda, będzie mógł poprosić androidy, by cofnęły go w czasie, dzięki czemu będzie mógł uratować matkę i ojca.

Produkcja jest dwuwymiarowym RPG-iem z walkami toczonymi w turach. W trakcie pojedynków bohater i jego towarzysze mogą skorzystać z nadprzyrodzonych zdolności. Nie wystarczy jednak wybrać odpowiedniej opcji z menu by rzucić zaklęcie – umiejętności aktywuje się poprzez włożenie do specjalnego koła odpowiednich klejnotów zbieranych w czasie zabawy.

Grace of Letoile dostępne jest tylko na urządzeniach z Androidem i można go nabyć w cyfrowym sklepie Google Play za 11,99 zł. Jest to jednak cena promocyjna, która będzie obowiązywać tylko przez kilka najbliższych dni, więc należy się spieszyć z zakupem. Niestety w chwili obecnej nie wiadomo czy gra pojawi się kiedykolwiek na iOS. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów produkcji.

Grace of Letoile - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje