Reklama

Gra na podstawie filmu „LEGO Przygoda” nareszcie na iOS

2272421 2272421

Prawie rok po premierze komputerowej i konsolowej wersji.

Lepiej późno niż wcale – na iOS pojawiła się gra oparta na filmie animowanym „LEGO Przygoda”. Stworzona przez developerów ze studia Traveller’s Tales produkcja pierwotnie została wydana w ubiegłym roku na PC i konsolach.

Mobilna wersja została przystosowana do możliwości smartfonów i tabletów – sterowanie opiera się bowiem na gestach wykonywanych przez użytkownika na ekranie dotykowym. To jednak nie wszystko, bo w przeciwieństwie do edycji z dużych platform, kamera prezentuje akcję w rzucie izometrycznym.

Reklama

Tak jak w komputerowym i konsolowym oryginale, gra przedstawia wydarzenia znane z filmu. Gracze wcielają się w Emmeta, który wraz ze swoimi klockowatymi przyjaciółmi zwiedza świat LEGO. Twórcy przygotowali ponad 90 grywalnych postaci, w tym między innymi Batmana, Supermana, Green Ninję i Gandalfa.

The LEGO Movie Video Game dostępne jest w cyfrowym sklepie AppStore, gdzie produkcja kosztuje 4,99 euro. Niestety w chwili obecnej nie wiadomo czy zawita kiedykolwiek na urządzenia z Androidem.

The LEGO Movie Video Game - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje