Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra na podstawie Beast Quest już jest

Reklama

I ma interesujący system walki. Coś dla fanów Infinity Blade.

Stworzone przez studia Epic Games i Chair Entertainment gry z serii Infinity Blade charakteryzowały się ciekawym, opartym na wykonywanych palcem na ekranie dotykowym gestach systemie walki. Najnowszy projekt zespołu Miniclip opiera się na podobnych mechanizmach rozgrywki, aczkolwiek jest znacznie bardziej rozbudowany.

Beast Quest – bo tak zwie się produkcja – oparte jest na zapoczątkowanej w 2007 roku książkowej sadze o tym samym tytule. To gra RPG, w której użytkownicy eksplorują dosyć duży i w miarę otwarty świat, a także wykonują zróżnicowane, zaprojektowane przez twórców zadania. No dobrze, ale gdzie tu podobieństwa do Infinity Blade?

Kiedy bohater gracza napotyka na przeciwnika, produkcja zaczyna przypominać słynne produkcje studia Chair Entertainment. Starcia polegają na wykonywaniu palcami gestów na ekranie dotykowym, co powoduje, że postać zadaje swoim wrogom określoną liczbę obrażeń. Oczywiście można też stosować uniki lub zasłonić się posiadaną tarczą.

W przeciwieństwie do produkcji spod szyldu Infinity Blade, projekt autorstwa Miniclip charakteryzuje się również nieco lżejszym klimatem. Widać to szczególnie w warstwie wizualnej, która jest barwna i kolorowa.

Beast Quest oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć w tytule znalazły się mikropłatności. Grę pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Wkrótce pojawi się także wersja dla systemu Windows Phone.

Możecie też pograć w darmową wersję przeglądarkową gry - znajdziecie ją na tej stronie.

Beast Quest - pobierz z App Store

Beast Quest - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje