Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Google Play wzbogacono o pierwszy sezon The Walking Dead

Reklama

Lista mobilnych tytułów, na które App Store ma wyłączność, konsekwentnie się zmniejsza. Na smartfony i tablety z Androidem nareszcie pobrać można jedną z najgłośniejszych gier ostatnich lat: przygodówkę The Walking Dead.

Użytkownicy urządzeń korzystających z systemu od Google na mobilne TWD czekali już drugi rok po pierwszej premierze gry na PC-ty . W pierwszej kolejności tytuł trafił do Amazon Appstore, ale dostępny był jedynie na tabletach Kindle Fire. Tym razem gra pojawiła się w Google Play, a obsługuje większość smartfonów i tabletów z Androidem.

Jeżeli niewytłumaczalnym zrządzeniem losu nie słyszeliście jeszcze o przygodówce The Walking Dead, lepiej nie wklepujcie tego hasła w Google'ach - każdy spoiler może zepsuć wam zabawę. Porywający scenariusz wykreowany przez doświadczony zespół z Telltale Games i prześwietnie zaprojektowane poczucie wagi podejmowanych decyzji to coś, co po prostu trzeba poczuć na własnej skórze.

Swoją drogą, nie ma potrzeby obawiać się o awaryjność aplikacji - pierwszy rozdział opowieści pobrać możecie za darmo, by przez godzinę rozgrywki sprawdzić, jak gra rozumie się ze smartfonem lub tabletem. Jeżeli zdecydujecie się na zakup dalszych partii TWD, macie dwie opcje: odblokowywać każdy z pięciu rozdziałów osobno, za 15zł, lub wszystkie za jednym zamachem - po niższej, łącznej cenie 45zł.

The Walking Dead: Season One - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje