Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Goo Saga pojawiło się na smartfonach i tabletach

Reklama

Intrygująca platformówka.

Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych ukazała się platformówka Goo Saga. Za powstanie produkcji odpowiada założone w ubiegłym roku niezależne studio Toka Loka Games, które obecnie składa się jedynie z sześciu osób.

Akcja gry osadzona jest w podwodnym laboratorium, w którym pewien naukowiec pracował nad stworzeniem nowej formy życia. Gracze wcielają się w tytułowego bohatera, który jest ostatnim – a zarazem najlepszym – dziełem badacza.

Uczony jednak znika w tajemniczych okolicznościach i Goo postanawia go odszukać. Na swojej drodze natknie się oczywiście na wiele niebezpieczeństw, ale sam protagonista nie jest bezbronny. Posiada bowiem unikalną cechę – elastyczną strukturę ciała, która pozwala zmieniać mu kształt. Dysponuje trzema różnymi postaciami.

Co ciekawe, w grze znalazł się edytor poziomów. Narzędzie pozwala użytkownikom w prosty sposób projektować własne etapy. Swoje własne plansze można oczywiście udostępniać pozostałym graczom w internecie.

Goo Saga można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play, w którym produkcja kosztuje 21,50 zł. W planach jest też wersja na iUrządzenia, która powinna pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów tytułu.

Goo Saga - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje