Reklama

Futurama doczeka się nowej gry!

Jest jednak małe "ale"...

Futurama to cieszący się ogromną popularnością serial animowany dla dorosłych. Kilka dni temu zapowiedziano, że na urządzeniach mobilnych pojawi się oparta na nim nowa gra. Nie wszyscy mogą być z niej jednak zadowoleni.

Tworzona przez niezależne studio Wooga produkcja wzorowana ma być na tytułach w stylu Puzzle Questa. Rozgrywka polegać więc będzie na dopasowywaniu różnokolorowych ikon (w tym przypadku dronów). Pewnym urozmaiceniem może być fakt, że trzeba będzie łączyć ze sobą nie trzy takie same elementy (jak w innych podobnych grach), ale cztery.

Reklama

Fabuła opowiadać ma o losach członków Planet Express - grupy złożonej m.in. z Fry'a, Bendera i Leeli. Konkurować oni będą z MomCo - ich największym rywalem w zakresie dostawy wspomnianych już wyżej dronów. Za scenariusz odpowiada nie byle kto, bo napisali go Dave Grossman (pracował przy The Secret of Monkey Island i The Wolf Among Us), Jonathon Myers (ma na koncie na przykład Game of Thrones: Ascent) i jeden z twórców oryginalnej Futuramy, Patric M. Verrone.

Futurama: Game of Drones oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać będzie można za darmo, ale trzeba będzie liczyć się z mikropłatnościami. Data premiery produkcji nie jest znana, ale docelowo ma pojawić się na urządzeniach z iOS i Androidem. Od niedawna jej testową wersję można pobrać bezpłatnie w kilku krajach (w tym w Polsce) z poziomu cyfrowego sklepu Google Play.

Futurama: Game of Drones - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy