Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Fran Bow trafiło na urządzenia z Androidem

Reklama

Horror z małą dziewczynką w roli głównej.

Fran Bow to ufundowana przez internautów za pośrednictwem Kickstartera produkcja, która w sierpniu ubiegłego roku ukazała się na komputerach osobistych. Kilka dni temu pojawiła się jednak także na urządzeniach mobilnych z Androidem.

Produkcja jest przygodówką będącą zarazem mrocznym horrorem. Gracze wcielają się w postać tytułowej dziewczynki, która pewnej nocy jest świadkiem morderstwa swoich rodziców, po czym ucieka do lasu wraz ze swoim przyjacielem – kotem zwanym Mr. Midnight.

Bohaterka zostaje odnaleziona, a następnie umieszczona w zakładzie psychiatrycznym dla dzieci – Oswald Asylum. Niestety w międzyczasie futrzak zaginął. Zwierzak nawiedza dziewczynkę we śnie, a ta postanawia uciec ze szpitala, by go odnaleźć.

Rozgrywka polega przede wszystkim na badaniu przygotowanych przez twórców plansz w poszukiwaniu przedmiotów. Te gracze wykorzystują do rozwiązywania różnego rodzaju zagadek. Istotną rolę odgrywają lekarstwa, które Fran zażywa – po ich spożyciu, świat diametralnie się zmienia, ukazując krew i rozmaite stwory. W stanie tym protagonistka potrafi dostrzec niewidoczne w innym przypadku wskazówki.

Fran Bow kupicie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play. Grę podzielono przy tym na pięć rozdziałów, zaś każdy kosztuje po 9,69 zł. W planach jest też wersja na iUrządzenia, ale nie wiadomo, kiedy się ona ukaże. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów produkcji.

Fran Bow - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje