Forgotten Memories doczeka się rozszerzonej edycji

Premiera w przyszłym roku.

Forgotten Memories to wydany w kwietniu tego roku na urządzeniach mobilnych survival horror, za którego powstanie odpowiada niezależne studio Psychoz Interactive. Twórcy gry poinformowali, że doczeka się ona nowej, rozszerzonej edycji.

W produkcji gracze wcielają się w dwójkę inspektorów – Rose Hawkins i Nathana Howarda. Policjanci szukają dziewczynki Eden Swank, która została porwana przez tajemniczego seryjnego mordercę. Trop prowadzi bohaterów do opuszczonego szpitala psychiatrycznego, w którym toczy się większość zabawy.

Reklama

W wersji reżyserskiej developerzy zamierzają ulepszyć kilka elementów rozgrywki. Usprawniona zostanie sztuczna inteligencja przeciwników, system walki, a także sterowanie oraz interfejs. Poza tym autorzy planują dodanie nowych lokacji, walk z bossami, a także przerywników filmowych.

Dokładna data premiery rozszerzonej edycji Forgotten Memories nie jest znana, ale gra ma ukazać się w przyszłym roku na iOS. Warto zaznaczyć, że w AppStorze nowe wydanie dostępne będzie jako osobna aplikacja, co oznacza, że będzie można kupić także oryginalną wersję produkcji. To o tyle ważne, że odświeżony tytuł będzie można uruchomić tylko na nowszych iPhonach i iPadach. Niestety nie wiadomo czy survival horror kiedykolwiek trafi na urządzenia z Androidem.

Pierwowzór można kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Do tanich jednak nie należy, bo kosztuje 5,99 euro.

Forgotten Memories - pobierz z App Store

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy