Reklama

Flockers już dostępne na iOS i Androidzie

Nowa gra studia Team17 pojawiła się na platformach mobilnych.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, na iOS i urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android zadebiutowało Flockers – wydana w ubiegłym roku na PC i konsolach gra studia Team17, w której gracze przejmują pieczę nad stadem owiec.

Akcja produkcji osadzona jest w świecie znanym z Wormsów, za których powstanie odpowiedzialna jest ta sama ekipa. Główne skrzypce odgrywają owce, które na co dzień wykorzystywane są przez robaki, jako zabójcza broń. Zwierzaki postanowiły uciec od swoich panów, w czym pomogą im użytkownicy.

Reklama

Flockers inspirowane jest kultowymi Lemmingami. Zadaniem graczy jest przeprowadzenie owiec przez wypełnione różnego rodzaju pułapkami poziomy. Nie jest to oczywiście takie proste – trzeba na bieżąco monitorować sytuację, by w odpowiedniej chwili usunąć daną przeszkodę z drogi naszych podopiecznych.

W mobilnej wersji sterowanie zostało oczywiście dostosowane do możliwości ekranów dotykowych. Produkcję można kupić w cyfrowych sklepach AppStore i Google Play, gdzie kosztują odpowiednio 1,99 euro i 9,83 zł.

Flockers - pobierz z App Store

Flockers - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje